FATMA 3 MUAJ SHTATËZËNË/ Alfio publikon foton e parë pas lajmit të ëmbël – AlpeGossip
FATMA 3 MUAJ SHTATËZËNË/  Alfio publikon foton e parë pas lajmit të ëmbël

FATMA 3 MUAJ SHTATËZËNË/ Alfio publikon foton e parë pas lajmit të ëmbël

Ditën e djeshme u mësua se moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani do bëhen prindër për herë të parë.

“Blitz.al” zbuloi se Fatma është shtatzënë dhe në tre mujorin e parë të shtatzënisë.

Çifti preferoi të mos prononcoheshin publikisht, por sot Alfio ka publikuar foton e parë me Fatmën pas këtij lajmi të ëmbël.

“Muaj te mbare gjithve! Plot plazh djell dhe lumturi!”, shkruan Alfio, por nuk zbuloi diçka më shumë për shtatzëninë e moderatores.