PAS “FUSTANI-it”/ Elvana Gjata dhe Ardian Bujupi së shpejti sjellin këngën gjermanisht “Meine Liebe” (FOTO) - AlpeGossip
PAS “FUSTANI-it”/ Elvana Gjata dhe Ardian Bujupi së shpejti sjellin këngën gjermanisht “Meine Liebe” (FOTO)

PAS “FUSTANI-it”/ Elvana Gjata dhe Ardian Bujupi së shpejti sjellin këngën gjermanisht “Meine Liebe” (FOTO)

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret e njohura shqiptare që ndiqet dhe komentohet shumë në rrjete sociale.

Së fundmi Gjata ka arritur mjaft sukses nga Filmi “Dy Gisht Mjaltë”, deri tek këngët e fundit të kthyera në hite.

Dy këngët e fundit “Tavolina e Mërzisë” dhe “Fustani”,  që ishte bashkëpunim me Capital T, këngë e cila u klikua shumë, është mësuar se Elvana do të publikojë së shpejti një këngë me Ardian Bujupin.

Këngëtarja ka publikuar në rrjetet sociale një frgament të shkurtër të këngës, ku dëgjohen vetëm pak fjalë të cilat janë në gjermanisht “Meine Liebe”, ku në shqip do të thotë, dashuria ime.

Kënga me titullin gjermanisht “Meine Liebe”, do të publikohet sot në mesnatë.