”ÇMENDET RRJETI”/ Kejvina dhe Belinda bëhen bashkë për setin fotografik – AlpeGossip
”ÇMENDET RRJETI”/ Kejvina dhe Belinda bëhen bashkë për setin fotografik

”ÇMENDET RRJETI”/ Kejvina dhe Belinda bëhen bashkë për setin fotografik

Kejvina dhe Belinda, dy bukuroshet u bënë shumë të njohura si velina në “Xing me Ermalin” dhe menjëherë fituan shumë popullaritet. Tanimë ato janë kthyer në vajzat më të komentuara të showbizit e ndër më të ndjekurat në rrjete sociale.

Së fundmi Kejvina dhe Belinda janë bërë bashkë për realizimin e një seti fotografish dhe sot Kejvina ka publikuar foton e parë nga ky set. Të dy modelet shfaqen duke pozuar pranë njëra-tjetrës me një bukuri mahnitëse.

Kejvina dhe Belinda kanë ruajtur një shoqëri të mirë pasi u njohën në “Xing me Ermalin”.