Sherr mes Gentës dhe Marina Farës/ Ish-banorja e “Big Brother” bën publike bisedat (FOTO) – AlpeGossip
Sherr mes Gentës dhe Marina Farës/ Ish-banorja e “Big Brother” bën publike bisedat (FOTO)

Sherr mes Gentës dhe Marina Farës/ Ish-banorja e “Big Brother” bën publike bisedat (FOTO)

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësisht se u bënë vite nga pjesëmarrja e saj në BB, ajo vazhdon te jëtë shumë e kërkuar dhe e komentuar nga fansat e media.Kjo për faktin se është shumë aktive në rrjetet sociale dhe ditën e sotme ka publikuar një foto me Marina Farën e cila është rikthyer në Instagram me një adresë të re.

Lidhur me këtë, një fanse i komenton Gentës duke i thënë: E la burri të hapte insta prapë? Si dhe përmend një detaj ku e pyet nëse ishin zënë.

Mirëpo Genta nuk e ka lënë pa përgjigje dhe i thotë që me Marinën nuk është zënë asnjëherë dhe i sugjeron të shohë burrin e saj sepse Marina i ka punët në terezi .

Biseda mes tyre vijoi edhe më tej, siç shihet në këtë foto të publikuar nga Genta në Instastory.