LARGOHET NGA “TOP SHOW”/ Gazetari shkruan fjalët emocionuese për Alban Dudushin edhe stafin (FOTO) – AlpeGossip
LARGOHET NGA “TOP SHOW”/ Gazetari shkruan fjalët emocionuese për Alban Dudushin edhe stafin (FOTO)

LARGOHET NGA “TOP SHOW”/ Gazetari shkruan fjalët emocionuese për Alban Dudushin edhe stafin (FOTO)

Ervin kurti ka qenë për një kohë shumë të gjatë opionist në emisonin e Alban Dudushit.

Me sa duket këtë vit ai nuk do të jetë prezent në “Top Show Magazine” por projektet e reja akoma nuk i ka zbuluar.

Ditën e sotme gazetari Ervin Kurti ka postuar një foto ku ndanë shkrimin emocionues kushtuar Alban Dudushit edhe stafit.

“Që nga sonte, do ta ndjek Top Show-n përmes ekranit Alban Dudushi, ti kurrë s’ke dashur të të komplimentoj për së afërmi, por pas 4 vitesh pune me ty, jam ndjerë i privilegjuar që kam mësuar prej një gazetari & moderatori që pos të gjithave, bart padiskutim vlera qytetarie & profesionalizmi. Mirënjohje pafund ty dhe stafit”