DASMA E LEDIONIT DHE SARËS/ Albana Osmani niset drejt vendit ku do mbahet ceremonia e dasmës (FOTO) – AlpeGossip
DASMA E LEDIONIT DHE SARËS/ Albana Osmani  niset drejt vendit  ku do mbahet ceremonia e dasmës (FOTO)

DASMA E LEDIONIT DHE SARËS/ Albana Osmani niset drejt vendit ku do mbahet ceremonia e dasmës (FOTO)

Moderatorja e njohur Albana Osmani është nisur drejtë Italis.

Albana ditën e djeshme ka postuar foto ku tregonte vendodhjen në Como ,pikërisht aty ku thuhet se do mbahet dasma e Ledion Liço dhe Sara Hoxha .

Para disa ditësh ka qenë bashkëshortja e moderatorit Eno Popi  që me anë të një postimi tregoi se ndodheshin në Como të Italis.

Familja Hoxha po tregohet shumë strike duke mos konfirmuar lajmet rreth detajeve të martesës, por instagrami sot i tregon sekretet.