Miriam Cani publikon foton “ideale” për ‘Ditën e Verës’. Duket si… – AlpeGossip
Miriam Cani publikon foton “ideale” për ‘Ditën e Verës’. Duket si…

Miriam Cani publikon foton “ideale” për ‘Ditën e Verës’. Duket si…

Këngëtarja e njohur Miriam Cani ka publikuar gjatë ditës së sotme foton “ideale” për Ditën e Verës.
E ulur në natyrë duke shijuar një piknik, Miriami është shfaqur më në formë dhe më e bukur se asnjëherë më parë.