Mbesa e Bujar Nishanit publikon pozat “përvëluese”: Jam tifoze e zjarrtë me… Juven (FOTO) – AlpeGossip
Mbesa e Bujar Nishanit publikon pozat “përvëluese”: Jam tifoze e zjarrtë me… Juven (FOTO)

Mbesa e Bujar Nishanit publikon pozat “përvëluese”: Jam tifoze e zjarrtë me… Juven (FOTO)

Beniada Nishani ka nisur një karrierë mjaft të frytshme.

E njohur ndryshe si mbesa e ish-Presidentit Bujar Nishani, ka publikuar disa poza provokuese në rrjetet sociale.

Bukuroshja bjonde ka qenë pjesë e emisionit të famshëm “Le Iene” ku ka treguar për projektet e saj.

Ajo thotë se është tifoze me Juventusin dhe përpiqet të mos humbasë asnjë ndeshje pa e parë.