GJITHMONË DUKE VENDOSUR NJË TREND TË RI/ Dafina Zeqiri “ndez” rrjetin me FOTOT e fundit – AlpeGossip
GJITHMONË DUKE VENDOSUR NJË TREND TË RI/ Dafina Zeqiri “ndez” rrjetin me FOTOT e fundit

GJITHMONË DUKE VENDOSUR NJË TREND TË RI/ Dafina Zeqiri “ndez” rrjetin me FOTOT e fundit

Dafina Zeqiri ka treguar gjithmonë se i pëlqen të eksperimentojë me ‘look-un’ e saj, i cili ka ndryshuar nga java në javë. Së fundmi artistja e shumë hiteve ka treguar me anë të disa fotove përgatitjet e një projekti të ri muzikor, ku ka marrë vëmendjen maksimale pamja mjaft tërheqëse e saj.

Me një veshje në ngjyrat e kuqe dhe të bardhë, flokët e gjatë dhe grimin mjaft ‘glamour’ me xixa, Zeqiri ka sjellë sërish një trend me këtë stil.
“Baby ti ama”, ka shkruar Dafina krah postimit duke zbuluar pak nga projekti i radhës. Kujtohet se ajo ka sjellë këngë të ndryshme gjatë kësaj periudhe si ‘Një herë në jetë’ apo ‘A je pendu’ që janë kthyer menjëherë në hite.

View this post on Instagram

Baby ti ama…..

A post shared by Dafina Zeqiri (@dafina.zeqiri) on