NDËRKOHË QË VAJZAT BËNIN “SQUATS”/ Burri në palestër filmohet duke bërë veprime të pahijshme (FOTO) – AlpeGossip
NDËRKOHË QË VAJZAT BËNIN “SQUATS”/ Burri në palestër filmohet duke bërë veprime të pahijshme (FOTO)

NDËRKOHË QË VAJZAT BËNIN “SQUATS”/ Burri në palestër filmohet duke bërë veprime të pahijshme (FOTO)

Një burri i është ndaluar për jetë hyrja në palestrat e Virgin pasi është filmuar duke bërë veprime të pahijshme.

Në videon e shkurtër të publikuar në rrjet, një burrë biond shihet në dyshemenë e një palestre, duke mbajtur në një dorë celularin dhe me tjetrën duke prekur veten.

Skena u filmua nga një tjetër person që ndodhej në palestër, i cili deklaroi se ishte i shokuar dhe neveritur nga pamja që kishte përballë.

Incidenti ndodhi në Afrikën Jugore, ndërsa burri në video ishte duke parë vajzat ndërkohë që bënin “squats”.

Qe prej shpërndarjes, videoja është bërë virale duke marrë më shumë se 43,000 pëlqime dhe komente nga njerëz të cilët shprehin zemërimin për veprimet e burrit.