MIKESHA E NXJERR ZBULUAR/ Ja si sillet Meghan Markle me fëmijën e saj (FOTO) - AlpeGossip
MIKESHA E NXJERR ZBULUAR/ Ja si sillet Meghan Markle me fëmijën e saj (FOTO)

MIKESHA E NXJERR ZBULUAR/ Ja si sillet Meghan Markle me fëmijën e saj (FOTO)

ak javë më parë dukesha Meghan Markle dhe Princ Harry u bënë për herë të parë prindër të një vogëlushi të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë Archie. Çifti bëri daljen publike pak ditë më parë ku dhe për herë të parë prezantuan vogëlushin me publikun.

Mirëpo, që nga ajo ditë Meghan nuk ka pasur dalje të tjera dhe duket se i është dedikuar plotësisht djalit të saj. Mikesha e saj e ngushtë, Janina Gavakar, ka zbuluar së fundmi për mediat se Meghan është një nënë shumë e mirë, por edhe strikte njëkohësisht.

Ajo do ta rrisë Archien me rregulla dhe madje do kujdeset shumë për çdo gjë që e rrethon duke filluar që nga ushqimi që sipas makeup arstistit të saj, Daniel Martin do të jetë gjithmonë organikë.