NË PRITJE TË ËMBËL/ Eni Koçi tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo (FOTOT) – AlpeGossip
NË PRITJE TË ËMBËL/ Eni Koçi tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo (FOTOT)

NË PRITJE TË ËMBËL/ Eni Koçi tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo (FOTOT)

Eni dhe Genci po presin fëmijën e tyre të parë dhe së shpejti çifti do bekohen me një vajzë. Eni është 6-muajshe shtatzënë dhe gjatë kësaj kohe ishte treguar e kujdesshme me fotot që ka postuar në Instagram.

Eni Koçi tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo

Por tani barku i rrumbullakosur i Enit është i dukshëm dhe këngëtarja nuk e ka fshehur në postimin e fundit ku shfaqet e veshur me rroba banjo trupore të zeza, një tyl të zi, kombinuar me çantën në të njëjtën ngjyrë dhe një kapele kashte.

Eni Koçi tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo

Eni Koçi tregon barkun e rrumbullakosur me rrobabanjo