ÇFARË BUZËQESHJE! Michael Jordan shpallet mashkulli më i bukur (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË BUZËQESHJE!  Michael Jordan shpallet mashkulli më i bukur (FOTO)

ÇFARË BUZËQESHJE! Michael Jordan shpallet mashkulli më i bukur (FOTO)

Komplimente për aktorin Michael B.Jordan!

Revista GQ ka zbuluar mashkullin më të bukur të vitit 2018 dhe ai është aktori 31-vjeçar.

Kjo ka qenë një kohë e artë për Jordan. Jo vetëm prej rolit të tij në filmin Black Panther, por ai shkëlqeu edhe në “Creed II” këtë muaj.

“Dua të njihem në gjithë botën”, tha ai në intervistë duke thënë se meshkujt nga të cilët inspirohet jan Tom Cruise, Leonardo DiCaprio dhe Ëill Smith.

Ndër të tjera, Jordan shtoi se është i fokusuar që të punojë me veten dhe të krijojë pasurinë e tij.