Vajza e politikanes shqiptare “i vë flakën rrjetit”, fotot e saj marrin gjithë vëmendjen - AlpeGossip
Vajza e politikanes shqiptare “i vë flakën rrjetit”, fotot e saj marrin gjithë vëmendjen

Vajza e politikanes shqiptare “i vë flakën rrjetit”, fotot e saj marrin gjithë vëmendjen

Vajza bukuroshe e ish-deputetes Majlinda Bregu vazhdon të impresionojë me postimet e saj në rrjetet sociale në të cilat shfaqet gjithnjë në formë dhe mjaft e kuruar.

Kejda tashmë ka një vëmendje të madhe në mediat rozë dhe shpesh herë fotot e saj janë ndër më të komentuarat për shkak të stilit të saj të veçantë.

Ajo ka publikuar së fundmi disa foto ku duket mjaft joshëse dhe provokuese.

Sigurisht, nuk mungojnë as komentet pozitive, e kjo për një arsye të thjeshtë… sepse pamja e saj dhe format fizike janë tejet tërheqëse.