PALLATI MBRETËROR PUBLIKON FOTON E PRINC LOUIS/ Shihni sa është rritur – AlpeGossip
PALLATI MBRETËROR PUBLIKON FOTON E PRINC LOUIS/ Shihni sa është rritur

PALLATI MBRETËROR PUBLIKON FOTON E PRINC LOUIS/ Shihni sa është rritur

Në prill të vitit 2018-të Dukesha Kate Middelton, solli në jetë fëmijën e saj të tretë. Ajo e pagëzoi me emri Louis dhe shumë shpejt vogëlushi u kthye në të preferuarin e familjes mbretërore.

Pas lindjes atë kanë zgjedhur të mos e ekspozojnë shumë, madje Kate kujdeset që të mos e marrë pas në daljet e saj publike. Megjithatë në foton e fundit të publikuar nga Pallati Mbretëror, shihet se pas 6 muajsh Princi Louis është rritur shumë. Vogëlushi shfaqet në foto mjaft i ëmbël, teksa qëndron në krahët e së ëmës.