“SHAKA TENDECIOZE”/ Nita debaton me Efin: Nuk di të mbash shaka – AlpeGossip
“SHAKA TENDECIOZE”/ Nita debaton me Efin: Nuk di të mbash shaka

“SHAKA TENDECIOZE”/ Nita debaton me Efin: Nuk di të mbash shaka

Nita Latifi i tha Efi Dhedhes se ajo ja ka dalë vetë deri më tani dhe kështu do të jetë dhe në vazhdim, ndryshe nga Efi që i kanë krijuar situata për ta çuar në finale.

Duket se Nita ka besuar deklaratën që Luiz Ejlli bëri, ku shprehu se ai ka faktorizuar Efin për ta bërë finaliste.

Ndërkohë Efi i tha Nitës se ajo nuk di të mbajë shaka dhe se ka luhatje humori, e më pas i uroi natën e mirë duke e ironizuar.