“NË SYT E TU SHOH TË ARDHMEN TIME”/ Ndjekësi merr përgjigjen epike nga Fjoralba Ponari: Ik kontrollo… – AlpeGossip
“NË SYT E TU SHOH TË ARDHMEN TIME”/ Ndjekësi merr përgjigjen epike nga Fjoralba Ponari: Ik kontrollo…

“NË SYT E TU SHOH TË ARDHMEN TIME”/ Ndjekësi merr përgjigjen epike nga Fjoralba Ponari: Ik kontrollo…

Fjoralba Ponari është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar. Ajo është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it, ku herë pas here bën bashkëbisedim virtual me ndjekësit e saj.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku fansat kanë qenë shumë kuriozë dhe i kanë bërë pyetje të shumta. Por jo vetëm kaq, pasi disa i kanë bërë komplimente të shumta.

Madje një ndjekës i ka shkruar: “Në sytë e ty shoh të ardhmen time” dhe moderatorja e njohur i ka kthyer një përgjigje epike.

“Ik kontrolli sytë dhe mendjen, se të paktën njëra nga të dyja po të bën numra”, i kthehet Ponari në “Instastory”.

“Në sytë e tu shoh të ardhmen time”, ndjekësi