LE TË DIGJET RRJETI/ Albëria pozon në shtrat me dy vajzat në hotelin super luksoz - AlpeGossip
LE TË DIGJET RRJETI/ Albëria pozon në shtrat me dy vajzat në hotelin super luksoz

LE TË DIGJET RRJETI/ Albëria pozon në shtrat me dy vajzat në hotelin super luksoz

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërie Hadërgjonaj ndodhet këto ditë në Stamboll me dy vajzat e saj, Anxhelinën dhe Agnesën. Pas fotove ku dy motrat shfaqeshin në super formë me rrobabanjo, sot vëmendjen e kanë tërhequr pozat nga shtrati.

Albërie duket jo si mami i tyre, por si motra e Anxhelinës dhe Agnesës. Të treja shfaqen të veshura me fustane blu të shndritshëm, duke shijuar një gotë shampanjë në hotelin super luksoz The Ritz Carlton.

Ky është një nga ato rastet ku mund të themi me plot gojën se Albërie Hadërgjonaj dhe dy vajzat e saj e kanë djegur rrjetin.

Vajzat i kanë shoqëruar postimet me përshkrimin: “Duke festuar për jetën”.