BINJAKË APO JO?/ Floriani prezanton motrën dhe ngjashmëria do t’ju habisë… (FOTO) – AlpeGossip
BINJAKË APO JO?/ Floriani prezanton motrën dhe ngjashmëria do t’ju habisë… (FOTO)

BINJAKË APO JO?/ Floriani prezanton motrën dhe ngjashmëria do t’ju habisë… (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbani mend Florianin e vogël të hitit ‘Ngjyra e kuqe’, në bashkëpunim me Adrian Gaxhën, këngë e cila u prit mjaft mirë nga publiku shqiptar.

Megjithëse nuk e kemi parë shpesh në projekte të reja muzikore, Floriani qëndron mjaft aktiv në profilin e Instagram, ku së fundmi ka publikuar një foto me motrën e tij, Florentinën.

 

Të gjithë janë habitur nga ngjashmëria e madhe e vëllait me të motrën, të cilët duken gati si binjakë. Në fakt Floriani dhe motra e tij kanë shumë pak diferencë me njëri-tjetrin.