VESHUR ME BIKINI TAYNA “CMEND” INSTAGRAMIN/ Komenti i Xum Allushit do tiu shkrijë së qeshuri… (FOTO) – AlpeGossip
VESHUR ME BIKINI TAYNA “CMEND” INSTAGRAMIN/ Komenti i Xum Allushit do tiu shkrijë së qeshuri… (FOTO)

VESHUR ME BIKINI TAYNA “CMEND” INSTAGRAMIN/ Komenti i Xum Allushit do tiu shkrijë së qeshuri… (FOTO)

Vera e këtij viti ka qenë përplot angazhime për këngëtaren Tayna, e cila hyri fuqishëm në skenën e muzikës shqipe. Dhe pas koncerteve të shumta, reperja ka gjetur pak kohë për t’u relaksuar në plazh. Ajo ka ndarë disa momente me fansat e saj të shumtë në Instagram ku ka pozuar me bikini të kuqe dhe ka marrë qindra pëlqime e komente. Por komenti më i bukur është i komedianit Xum Allushi i cili i thotë: “Lyhu icik me voj ullini”, siç bëjmë të gjithë kur shkojmë në plazh.