”SHYQYR ZOTIT KAM KËTË ENGJËLLIN…”/ Genta Gjalpi ka dy fjalë për menaxherin e famshëm (VIDEO) – AlpeGossip
”SHYQYR ZOTIT KAM KËTË ENGJËLLIN…”/ Genta Gjalpi ka dy fjalë për menaxherin e famshëm (VIDEO)

”SHYQYR ZOTIT KAM KËTË ENGJËLLIN…”/ Genta Gjalpi ka dy fjalë për menaxherin e famshëm (VIDEO)

Genta Gjalpi, ish banorja e Big Brother ëshë një personazh tepër i njohur dhe që ndiqet shumë në rrjetet sociale. Ajo shpesh poston foto e video duke ndarë me fansat e saj momente nga jeta e përditshme.

Genta njihet për shoqërinë e saj të mirë me Xhani Demikën, menaxherin e famshëm të VIP-ave.  Të dy shpesh postojnë video kur ndodhen bashkë duke treguar se kënaqen shumë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ditën e sotme, Genta ka postuar një video shumë të bukur në të cilën ndodhet me Xhanin dhe thotë se çdo personi i duhet një mik i shenjës së Binjakëve. Ajo gjithashtu tregohet mirnjohëse që si një person që i përket shenjës së gaforres, Genta ka një mik të shenjës së binjakëve që nuk e le kurrë të mërzitet. Ajo gjithashtu i referohet Xhanit si: Engjëlli i vogël i saj.

Mesa duket, shoqëria mes Gentës dhe Xhanit është më e fortë se ne mendojmë. /AlpeGossip.al