5 TRENDET “MUST” QË PO ÇMENDIN RRJETIN/ Vip-et u fiksuan keq dhe ne pas tyre (FOTO) – AlpeGossip
5 TRENDET “MUST” QË PO ÇMENDIN RRJETIN/ Vip-et u fiksuan keq dhe ne pas tyre (FOTO)

5 TRENDET “MUST” QË PO ÇMENDIN RRJETIN/ Vip-et u fiksuan keq dhe ne pas tyre (FOTO)

Rrjeti social “Istagram” është pushtuar nga trendet e  momentit të cilat personazhete njohur jan fiksuar keqë.

Stilistët e njohur  i prezantuan tendencat e reja në javët e modës, Paris,Londër,Milano  dhe vip-et nuk ngurruan ti provonin menjëherë.

Por cilat janë 5 tendencat që po çmendin gjitha vip-et? Mga karficate  viteve 60 deri tek streçet e çiklistëve që ishin trendi edhe i 2018.

Streçet e çiklistëve

Kostumet Serioze

Ngjyra Neon

Karficat

Veshjet Crop- Top

AlpeNews.al