DASMA E VITIT/ Zbulohet FOTOJA e plotë nga ceremonia e Sara Hoxhës edhe Ledion Liço – AlpeGossip
DASMA E VITIT/ Zbulohet FOTOJA e plotë nga ceremonia e Sara Hoxhës edhe Ledion Liço

DASMA E VITIT/ Zbulohet FOTOJA e plotë nga ceremonia e Sara Hoxhës edhe Ledion Liço

Dasma e Sara Hoxhës edhe Ledion Liço bëri shumë bujë në media ku detajet ishin të pakta.

Ajo u zhvillua në Como të Italis edhe ku të ftuarit ishin vipa dhe fotot me nusen edhe dhëndrin nuk u publikuan në rrjetet sociale.

Familja Hoxha zgjodhi të ruanin privatësin duke mos publikuar asnjë foto apo detaj.

Ditën e sotmeishte pikërisht  vetë Sara Hoxha e cila vuri cover një foto nga dasma bashkë me Ledion Liço.

Kjo foto qarkulloi në të gjitha portalet por askush nuk e nxorri imazhin e qartë .

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me foton e parë të çiftit në ditën më të rëndësishme të tyren.