AKSIDENTI I 64-VJEÇARES/ Ilda Bejleri shoqërohet në polici (FOTO) – AlpeGossip
AKSIDENTI I 64-VJEÇARES/ Ilda Bejleri shoqërohet në polici (FOTO)

AKSIDENTI I 64-VJEÇARES/ Ilda Bejleri shoqërohet në polici (FOTO)

Ditën e djeshme bëri bujë lajmi se moderatorja Ilda Bejleri kishte aksidentuar me makinë një grua 64 vjeçare. Vetë Ilda pranoi ngjarjen, në një deklaratë për “Shqiptarja ime”, mirëpo u shpreh se situata nuk ishte e rëndë prandaj dhe ishte larguar.

Pas deklaratës së moderatores, “Dritare.net” ka zbuluar se ajo është shoqëruar në polici pak para mesnatës së djeshme dhe ka dhënë deklaratën e saj. Po ashtu policia ka sekuestruar makinën e saj “X5” dhe po vërteton ngjarjen.