LORI “ZHGËNJEN” ME ÇMIMIN ”/ Sa ka kushtuar fustani i veshur në dasmën e Sarës – AlpeGossip
LORI “ZHGËNJEN” ME ÇMIMIN ”/ Sa ka kushtuar fustani i veshur në dasmën e Sarës

LORI “ZHGËNJEN” ME ÇMIMIN ”/ Sa ka kushtuar fustani i veshur në dasmën e Sarës

Veshja e blogeres së famshme shqiptare nuk mund të kalojë pa u vënë re në asnjë nga eventet ku ajo merr pjesë,aq më pak në dasmën e motrës së saj, Sarës.

Të gjithë u tronditëm kur morëm vesh çmimin e veshjes së saj të parë dhe menduam se të gjitha do të kushtonin afërsisht njësoj.

Por gjatë kërkimit tonë zbuluam se kjo veshje kushtonte 1665 €, dhe duke e krahasuar me çmimin e veshjes tjetër prej 18000 € mund të themi se ka një diferencë goxha të madhe.

 

Përgatiti: AlpeNews.al