MIKE PËR KOKË/ Arbana dhe Xhemi nuk ndahen një çast nga njëra-tjetra (FOTO) – AlpeGossip
MIKE PËR KOKË/ Arbana dhe Xhemi nuk ndahen një çast nga njëra-tjetra (FOTO)

MIKE PËR KOKË/ Arbana dhe Xhemi nuk ndahen një çast nga njëra-tjetra (FOTO)

Kishim kohë pa i parë së bashku, por edhe këtë herë dy moderatoret e Top Channel Arbana dhe Xhemi vërtetuan se kalojnë shumë kohë me njëra-tjetrën.

Ka qenë Arbana, e cila ka publikuar në rrjete sociale një foto me Xhemin ku të dyja shfaqet mjaft në formë dhe të kuruara në pamjen e tyre.

Dy bukuroshet e ekranit janë mike të ngushta dhe e dashurojnë kohën që kalojnë së bashku