Pas lajmeve për fejesë flet Kastro Zizo: Nuk janë të vërteta, hedh një budalla një gur, hidhen 100 ta kapin – AlpeGossip
Pas lajmeve për fejesë flet Kastro Zizo: Nuk janë të vërteta, hedh një budalla një gur, hidhen 100 ta kapin

Pas lajmeve për fejesë flet Kastro Zizo: Nuk janë të vërteta, hedh një budalla një gur, hidhen 100 ta kapin

Rikujtojmë se kohëve të fundit në media kanë qarkulluar lajme të ndryshme përsa i përket fejesës së Kastro Zizos. Vetë ai ka bërë lëmsh gjithë mediat e gazetarët me postimet e lajmërimet në rrjetet sociale.

Kastro Zizo ka qenë i ftuar në emisionin Thumb në Abc News dhe është pyetur nga gazetarja për lajmet që kanë qarkulluar së fundmit. Ai ka thënë: “Hedh një budalla një gur e hidhen 100 ta kapin. Momentalisht jo jam në kërkim të femrës perfekte”.

Pra, le të rrimë të qetë për disa kohë është e sigurt që nuk do të kemi një fejesë të mirëqënë nga Kastro.