PLAZH! Kur vjen fundjava, të gjithë VIP-at janë në një mendje: S’kemi frikë nga shiu… (FOTO) – AlpeGossip
PLAZH! Kur vjen fundjava, të gjithë VIP-at janë në një mendje: S’kemi frikë nga shiu… (FOTO)

PLAZH! Kur vjen fundjava, të gjithë VIP-at janë në një mendje: S’kemi frikë nga shiu… (FOTO)

Planet për fundjavën nisin zakonisht që në mesin e javës, dhe mesa duket disa nga vipat qenkan me një mendje: Fundjavën do e kalojmë në plazh. Edhe pse moti ka qenë jo i mirë nuk ua prishi planet.

E para që nisi fundjavën ishte Aulona Musta. Gazetarja dhe moderatorja është bërë bashkë me balerinët e “Dancing with the stars” dhe po shijojnë fundjavën së bashku.

Të njëjtën gjë duket se ka bërë dhe shoqja e saj Fatma. Ajo e ka nisur plazhin një ditë më para. Pavarësisht kohës së keqe moderatorja ja ka dalë të mari ca rreze dielli.

Edhe Riselda Sejdia ka zgjedhur të kalojë fundjavën në plazh, dhe këtë gjë e ka ndarë me fansat e saj në Instagram.

Xhemi Shehu, pavarësisht se nuk është aktive në rrjete sociale ajo sot ka zgjedhur të ndaj me fansat një foto teksa ndodhet në një pishinë.

Alketa Vejsiu ka nisur sot pushimet duke qëndruar për disa kohë larg dritave të skenës e larg zhurmave të qytetit.

Përgatiti AlpeNews.al