Ledri Vula apo Rita Ora? Kush është më i pëlqyer nga shqiptarët? Ja detaji që tregon…(VIDEO) – AlpeGossip
Ledri Vula apo Rita Ora? Kush është më i pëlqyer nga shqiptarët? Ja detaji që tregon…(VIDEO)

Ledri Vula apo Rita Ora? Kush është më i pëlqyer nga shqiptarët? Ja detaji që tregon…(VIDEO)

ta janë dy nga këngëtarët shqiptarë më në zë të momentit dhe fansat i admirojnë për krijimet e tyre që shpesh kthehen në hitet e stinës.

Së fundmi pamë Ledrin të sjellë për publikun klipin me titull “Princess Diana” ndërsa Rita Ora në bashkëpunim me Cardi B, Bebe Rexhën dhe Charli XCX sollën për publikun klipin me titull “Girl’s”, këngë këto që janë pëlqyer shumë duke arritur shifra goxha të larta të shikimeve në Youtube.

2 milionë views për Princess-ën e Ledrit dhe 4.9 milionë views për Girl’s të Rita Orës në pak ditë, janë këto shifrat aktuale që regjistrojnë dy këngët në Youtube.

Duke marrë parasysh faktin se kënga e Ritës është në bashkëpunim me 3 emra shumë të famshëm të skenave ndërkombëtare nga ana tjetër Ledri duket se ka arritur një super sukses me hitin e tij.

Të gjithë të fiksuar pas Ledrit!

Dy shqiptarë të famshëm që korrin suksese pa fund! Të gjithë duhet të jemi krenarë..