Nëse nuk e keni ditur, Eranda dhe Irma Libohova e paskan të trashëguar zërin! Ja nga kush (VIDEO) – AlpeGossip
Nëse nuk e keni ditur, Eranda dhe Irma Libohova e paskan të trashëguar zërin! Ja nga kush (VIDEO)

Nëse nuk e keni ditur, Eranda dhe Irma Libohova e paskan të trashëguar zërin! Ja nga kush (VIDEO)

Eranda dhe Irma Libohova janë dy motrat e dashura të ekranit që prej vitesh kanë lënë gjurmë në skenat e muzikës shqiptare. Këngët e tyre kanë gjithçka duhet për t’u quajtur muzikë e vërtetë dhe e bukur për veshin. Nëse nuk e keni ditur në familjen Libohova, motrat nuk janë i vetmi talent në muzikë. Nëna e tyre ka një zë të mrekullueshëm dhe këtë na e ka treguar sot Eranda. Ajo ka publikuar një video krah të ëmës duke kënduar me të një nga hitet e muzikës popullore të jugut. Zërat i kanë kombinuar aq bukur dhe duket qartë që dashurinë dhe dhuntinë për muzikën e kanë në gjak.

😁😁😁😁😁😁#mami #moodoftheday

A post shared by Eranda Libohova (@erandalibohova) on