“PLASI”! Antigona Ramosaj në dyert e TCH, DEBAT me autoret dhe Arbana Osmanin: Po më shkatërroni Beatrixën – AlpeGossip
“PLASI”! Antigona Ramosaj në dyert e TCH, DEBAT me autoret dhe Arbana Osmanin: Po më shkatërroni Beatrixën

“PLASI”! Antigona Ramosaj në dyert e TCH, DEBAT me autoret dhe Arbana Osmanin: Po më shkatërroni Beatrixën

Parashutat me daten 9 janar, dedikuar Donaldit nuk jane pritur aspak mire nga jashte. Ndonse Beatrix dhe Donald jane sqaruar.

Burime per Kryefjala.com tregojne se mamaja e Trixes, Antigona eshte konfliktuar me Arbana Osmanin dhe autoret e BB VIP. Ajo eshte shprehur me tone te larta se po i shkaterrojne vajzen me keto indiciet nga jashte.

Ka qene ky nje debat i ashper mes paleve, ku Antigona eshte shprehur se produksioni po e trajton shume keq Trixen.