UPS! Gjiko padashje i nxori bojën Elitës me FOTON që publikoi – AlpeGossip
UPS! Gjiko padashje i nxori bojën Elitës me FOTON që publikoi

UPS! Gjiko padashje i nxori bojën Elitës me FOTON që publikoi

Elita Rudi mbahet si një nga femrat më të bukura të ekranit dhe ndër më të komentuarat në showbiz si për anën profesionale, ashtu edhe për jetën private e lidhjen me Gjikon.

Elita në postimet e saj në Instagram shfaqet gjithnjë e kuruar, por Gjiko i ka publikuar sot një foto që me siguri moderatorja vetë nuk do e postonte.

Në foto Elita shfaqet me një makeup shumë të lehtë, duke qeshur, por jo në formë si gjithmonë.

Madje mediat kosovare për të parë ndryshimin kanë krahasuar një foto që Elita ka postuar në Instagram me atë që postoi Gjiko.