Upss! Ermal Mamaqi “fëlliq” Kejvinën, i publikon VIDEON intime ku i del… mos e humbisni! – AlpeGossip
Upss! Ermal Mamaqi “fëlliq” Kejvinën, i publikon VIDEON intime ku i del… mos e humbisni!

Upss! Ermal Mamaqi “fëlliq” Kejvinën, i publikon VIDEON intime ku i del… mos e humbisni!

Kushedi sa do jetë mërzitur Kejvina!

Ajo është një nga femrat më të përfolura në median rozë që në kohën kur u bë pjesë e emisionit “Xing me Ermalin”. Ekspozimi i vazhdueshëm i linjave trupore ka bërë që ajo të ketë vëmendjen e fansave, por edhe nëse nuk i ekspozon, Ermali sigurohet që ta bëjë diçka të tillë.

Moderatori i njohur ka ndarë me ndjekësit e tij në Instastory një video të cilën e ka quajtur “incidente xhirimesh”. Teksa Kejvina po bënte “stretching” i është zbërthyer kopsa dhe i ka dalë në pah gjoksi. Pas këtij incidenti menjëherë kanë plasur të qeshurat mes Ermalit dhe Kejvinës.