Pasi u bë i famshëm, truproja i Kylie Jenner ja heq trurin vajzave: Video lakuriq në shtrat – AlpeGossip
Pasi u bë i famshëm, truproja i Kylie Jenner ja heq trurin vajzave: Video lakuriq në shtrat

Pasi u bë i famshëm, truproja i Kylie Jenner ja heq trurin vajzave: Video lakuriq në shtrat

Pak ditë më parë truproja i Kylie Jenner ishte kryefjala e mediave për shkak të aludimeve se ai ishte babai i Stormit. U përfol shumë se Kylie e kishte vajzën jo me reperin, por me truprojën çka shkaktoi edhe reagimin e këtij të fundit.

Në një status në Instagram Tim Chung u kërkonte mediave mos ta përfshinin në trillime të tilla sepse ai me Kylien dhe familjen e saj kanë vetëm marrëdhënie profesionale.

Mirëpo gjithë kjo zhurmë që u bë për atësinë e Stormit, i solli Timit shumë famë e tani ai njihet nga të gjithë.

Sot truporja e ka nisur ditën me një video shumë seksi ku i thotë ndjekësve Mirëmëngjes nga shtrati.

Tim shfaqet lakuriq në pjesën e sipërme teksa luan paksa me flokët e filmon veten.