Elvana nuk ndalet / Sjell së shpejti projektin e ri, por fancat kanë dicka për ti thënë…(FOTO) – AlpeGossip
Elvana nuk ndalet / Sjell së shpejti projektin e ri, por fancat kanë dicka për ti thënë…(FOTO)

Elvana nuk ndalet / Sjell së shpejti projektin e ri, por fancat kanë dicka për ti thënë…(FOTO)

Këngëtarja Elvana Gjata ka paralajmëruar se shumë shpejt do të publikojë këngën më të re.

Pas albumit “3EP”, që solli në shkurt, Elvana nuk ndalet por vjen me një tjetër projekt për të cilin ka publikuar vetëm pak informacione.

Det ose oqean, nuk e dimë se si do të titullohet kënga, por këto janë dy elementet që ajo ka përcjellë përmes profilit në Instagram.

E vetmja pyetje e fansave është nëse projekti do të vijë në gjuhën shqipe apo angleze. Dhe ne mezi presim të dëgjojmë më shumë rreth tij.

New single coming soon…🌊

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on