BUM KLIKIMESH/ Kënga “Dua” e Encës duket se po korr sukses edhe jashtë kufijëve (FOTO) – AlpeGossip
BUM KLIKIMESH/ Kënga “Dua” e Encës duket se po korr sukses edhe jashtë kufijëve (FOTO)

BUM KLIKIMESH/ Kënga “Dua” e Encës duket se po korr sukses edhe jashtë kufijëve (FOTO)

Vet Enca kishte treguar muaj më parë se ky do të ishte klipi më ndryshe që ka realizuar ndonjëherë.

Sa i përket këngës, “Dua” duket të ketë një melodi të pëlqyeshme për veshin e publikut, me tendencën për t’u shndërruar në hit.

Dhe duket se kënga ja ka ndalë mbanë të kthehet në hit, dhe jo vetëm në Shqipëri por përtej kujfijëve.

Ka qënë Enca ajo që ka lajmëruar se kënga e saj ishte e treta në Austri. Këngëtarja duket mjaft e lumtur për këtë fakt.