“NUK PO E NJOHIM MË”/ Greta Koçi ndryshon “look” dhe ne mbetëm pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
“NUK PO E NJOHIM MË”/ Greta Koçi ndryshon “look” dhe ne mbetëm pa fjalë (FOTO)

“NUK PO E NJOHIM MË”/ Greta Koçi ndryshon “look” dhe ne mbetëm pa fjalë (FOTO)

Këngëtarja Greta Koçi para dy muajsh ka publikuar projektin e fundit muzikor “Mos m’thirr” dhe është duke e shijuar suksesin e këngës. Greta është një ndër femrat më seksi të showbizit,e cila kohët e fundit ajo guxon duke ndryshuar vazhdimisht “look-n”

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto dhe ne mezi po e njohim. Me flokë ngjyrë ndryshku dhe baluke Greta sapo na tregoi trendin e vjeshtës.