E ëma i poston foton e veshur si nuse Oriolës, komentuesja: “Pse nuk nxjerr atë ku ka dalë pa rroba?” Ajo ia kthen kështu (FOTO) – AlpeGossip
E ëma i poston foton e veshur si nuse Oriolës, komentuesja: “Pse nuk nxjerr atë ku ka dalë pa rroba?” Ajo ia kthen kështu (FOTO)

E ëma i poston foton e veshur si nuse Oriolës, komentuesja: “Pse nuk nxjerr atë ku ka dalë pa rroba?” Ajo ia kthen kështu (FOTO)

Oriola Marashi është kthyer në një ndër personazhet më IN dhe më të përfolura në rrjete sociale. Një pjesë e publikut e njohin si edhe vajza e mami Xhoi Jakaj, por të shumtë janë ata që akoma nuk e njohin mamin e saj.

Zonja Xhoi Jakaj është një figurë e njohur pasi ka qenë ish-drejtoresha e burgut të grave. Në ditët e sotme shumë mund ta njohin si mami i Oriolës dhe ajo tani ka edhe shumë ‘followers’ në Instagram. Ndjekesit ne profilin e saj në përgjithësi janë ata që bëjnë vetëm komplimente për vajzën e mami Xhoit. Por si duket ka dhe nga ata që ‘thumbojnë’ lezetshëm, si në rastin më poshtë, por znj. Xhoi di si t’i mbyllë ‘gojët e liga’ mjaft mirë.