E VËRTETË PO E PABESUESHME/ Luana publikon foton si engjëll, komenti i të dashurit të saj Krenarit do ju lë pa fjalë (FOTO) – AlpeGossip
E VËRTETË PO E PABESUESHME/ Luana publikon foton si engjëll, komenti i të dashurit të saj Krenarit do ju lë pa fjalë (FOTO)

E VËRTETË PO E PABESUESHME/ Luana publikon foton si engjëll, komenti i të dashurit të saj Krenarit do ju lë pa fjalë (FOTO)

Sa romantik qenka Krenari!

Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren e njohur Luana Vjollca, por ata nuk janë prononcuar asnjëherë nëpër media lidhur me këtë fakt. Mirëpo kjo dihet tashmë, pavarësisht se Luana dëshiron që disa gjëra të ngelen private. Edhe nëse Luana e dëshiron diçka të tillë, Krenari jo, pasi ai nuk i ka rezistuar dot fotos së fundit të publikuar nga e dashura e tij.

Moderatorja seksi ka publikuar një foto me një filter Snapchati si ëngjëll dhe komenti i Krenarit është më i bukuri që mund të lexonim!

“Nuk mund të ketë më bukur se kaq. Ëmbëlsia ime”, i shkruan Krenari në foto, por Luana nuk ia ka kthyer ende.