7 MUAJ PAS LINDJES SË DJALIT/ Adelina Tahiri jep lajmin e bukur (FOTO) – AlpeGossip
7 MUAJ PAS LINDJES SË DJALIT/ Adelina Tahiri jep lajmin e bukur (FOTO)

7 MUAJ PAS LINDJES SË DJALIT/ Adelina Tahiri jep lajmin e bukur (FOTO)

Në gusht të vitit që lamë pas, këngëtarja e njohur Adelina Tahiri u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Jon, për të cilin ka dhënë ditën e sotme lajmin e bukur.

Pa mbushur ende 7 muajsh, Jonit i ka dalë dhëmbi i parë dhe për këtë arsye, Adelina dhe bashkëshorti kanë vendosur të festojnë duke përgatitur edhe një tortë dhe ëmbëlsira në formën e dhëmbit.

“Dhëmbi im i parë”- shkruan Adelina krahas postimit ku torta mban emrin e Jonit.