PO PËRGATITENI PËR HALLOWEEN? Ylli televiziv iu jep ide si të visheni (FOTO) – AlpeGossip
PO PËRGATITENI PËR HALLOWEEN? Ylli televiziv iu jep ide si të visheni (FOTO)

PO PËRGATITENI PËR HALLOWEEN? Ylli televiziv iu jep ide si të visheni (FOTO)

Ylli televiziv, Kourtney Kardashian, ka postuar të martën disa fotografi ku tregon përgatitjet e saj për “Halloween”. 43-vjeçarja ka ndarë me miliona ndjekësit në “Instagram” edhe poza seksi, ku shfaqet e veshur me një bluzë të tejdukshme dhe fund të zi.

Ajo ka shkrepur teksa ka pozuar me të brendshme të zeza. Ylli i stiloi flokët e saj në një formë të drejtë, me shkëlqim, ndërsa theksoi ngjyrën e saj rrezatuese me skuqje rozë dhe hije sysh të nxirë. Ajo zgjodhi një palë çizme lëkure të zeza seksi deri tek gjunjët teksa kryqëzonte njërën këmbë para tjetrës.

Pas saj, një tavolinë e zbukuruar me dekorime të Halloween-it ndihmoi në krijimin e humorit drithërues. Tavolina ishte e mbuluar me pëlhurë të zezë tavoline, leckë në formë rrjete dhe trëndafila të zinj.

Po përgatiteni për “Halloween”? Ylli televiziv iu jep ide

Fijet e zeza rrëqethëse vareshin nga tavani, duke i shtuar ambientit të përhumbur. Postimi e kapi atë duke pozuar me një sërë pozash seksi teksa i ka vënë në shfaqje për kamerën flokët e saj me shkëlqim.

Ndërkohë, Kourtney gjithashtu u fut në frymën e Halloween me bashkëshortin e saj Travis Barker.

Travis mbështeti kokën pas shpatullës së Kourtney-t ndërsa ata u ulën në shtrat së bashku me një litar “Derisa të na ndajë vdekja” të varur në kornizën e shtratit.

Po përgatiteni për “Halloween”? Ylli televiziv iu jep ide