TË ADHURUESHME/ Kylie Jenner poston në fotot me të bijën, të veshura njësoj – AlpeGossip
TË ADHURUESHME/ Kylie Jenner poston në fotot me të bijën, të veshura njësoj

TË ADHURUESHME/ Kylie Jenner poston në fotot me të bijën, të veshura njësoj

Kylie Jenner është gjithmonë e para për të tërhequr vëmendjen.

Qoftë format e saj të trupit, veshjet fantastike apo pushimet luksoze, ajo është gjithmonë në qendër të vëmendjes.

164 milionë ndjekësit e saj në Instagram u mahnitën ditën e djeshme nga fotot më të fundit të Jenner, ku ajo shfaqej me vajzën, Stormi.

Nënë e bijë pozuan para pasqyrës me veshje identike.

Këto foto mallëngjyen këdo.

Por kjo nuk është hera e parë që dyshja kombinon veshjet. Kylie duket se kujdeset që e vogla Stormi të ketë që tani një stil dhe e vesh atë shpesh si veten. Ja disa nga momentet më të bukurës të Jenner me vajzën e saj në rroba të njëjta: