Kur mami nuk është mirë me teknologjinë! Ana Lika tregon episodin gazmqë i ndodh me të ëmën: Mund ta di ku… (FOTO) – AlpeGossip
Kur mami nuk është mirë me teknologjinë! Ana Lika tregon episodin gazmqë i ndodh me të ëmën: Mund ta di ku… (FOTO)

Kur mami nuk është mirë me teknologjinë! Ana Lika tregon episodin gazmqë i ndodh me të ëmën: Mund ta di ku… (FOTO)

Jo vetëm brezat e rinj por tashmë teknologjia duket si një “virus” që dalë nga dalë po bëhet pjesë e jetës së kujtdo.

Me siguri ju ka ndodhur që prindërit apo gjyshërit tuaj tuaj t’ju pyesin si përdoren pajisjet dhe aplikacionet e teknologjisë pasi kanë hasur në vështirësi dhe ja që një episod i ngjashëm i ka ndodhur edhe aktores Ana Lika.

Teksa ka bërë një poll në Instagram, e ëma e saj nuk ka nguruar ti bëjë një pyetje por në vend që mesazhin ti publikohen në Story ai ka shkruar në DM-në e aktores.

“Dhe mami im që nuk di se si të më pyesi aty dhe më çon mesazh”, shkruan Ana mbi foton e publikuar.

S’kemi çtë bëjmë! Mesa duket arti i teknologjisë kërkon përshkushtimin e duhur…