PUBLIKON FOTON E ËMBËL ME GJYSHIN/ Dojna Mema: Shpresoj që djali im të ketë zemrën tënde – AlpeGossip
PUBLIKON FOTON E ËMBËL ME GJYSHIN/ Dojna Mema: Shpresoj që djali im të ketë zemrën tënde

PUBLIKON FOTON E ËMBËL ME GJYSHIN/ Dojna Mema: Shpresoj që djali im të ketë zemrën tënde

Dojna Mema dhe Vlashent Sata u bënë prindër pak ditë më parë. Moderatorja zbuloi se e kanë quajtur vogëlushin Nolan Sol. Ajo falenderoi publikisht stafin e Spitalit Amerikan për përkujdesjen që treguan gjatë lindjes. Së fundmi, moderatorja ka ndarë një foto të ëmbël me gjyshin e saj.

 

Gjyshi shihet duke i puthur dorën Dojnës teksa ndodhet e shtrirë në shtratin e spitalit. Por krahas kësaj fotoje, ajo ajo ka shkruar dhe disa fjalë të ëmbla për të. “Nuk kam fjalë për ty gjysh! Nolan Sol pastë zemrën tënde dhe respektin e adhurimin që ke pasur gjithmonë për figurën e gruas”, tha ajo.