Bota e showbizz-it në zi! Ndahet nga jeta talenti i...(FOTO) - AlpeGossip
Bota e showbizz-it në zi! Ndahet nga jeta talenti i…(FOTO)

Bota e showbizz-it në zi! Ndahet nga jeta talenti i…(FOTO)

Përsëri botën e showbizz-it e kanë pushtuar notat e dhimbjes dhe këtë herë për një humbje goxha të madhe.

Kitaristi i grupit Jericho, Suad Jamini, ka ndërruar jetë sot.

Lajmi për vdekjen e Jaminit është konfirmuar nga familja e tij.

Mësohet se Jamini ka ndërruar jetë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

U prefsh në paqe Suad!