JANË PËRFOLUR PËR NJË LIDHJE/ U tha se Flori dhe Liberta u ribashkuan, por ja si është e vërteta (FOTO) – AlpeGossip
JANË PËRFOLUR PËR NJË LIDHJE/ U tha se Flori dhe Liberta u ribashkuan, por ja si është e vërteta (FOTO)

JANË PËRFOLUR PËR NJË LIDHJE/ U tha se Flori dhe Liberta u ribashkuan, por ja si është e vërteta (FOTO)

Siç dihet tashmë, Liberta Spahiu dhe Flori Mumajesi dikur janë përfolur për një lidhje që u komentua gjatë në media, por nuk u konfirmua kurrë nga asnjëra palë.

Ditën e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi se Flori dhe Liberta janë ribashkuanr për të sjellë një projekt të përbashkët.

U tha se Flori dhe Liberta do të sjellin së shpejti një duet. Projekti do të jetë një baladë dhe do të xhirohet në Kosovë. Mirëpo ky lajm ka qenë thjesht një rreng i “Prive” për Ditën e Gënjeshtrave.

Liberta dhe Flori nuk janë ribashkuar dhe moderatorja nuk e sheh veten në muzikë dhe as me ndonjë bashkëpunim, bën të ditur “Prive”.