Dalin pamjet nga festa e ÇMENDUR e ditëlindjes së Roza Latit: Nga dhuratat deri tek… (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
Dalin pamjet nga festa e ÇMENDUR e ditëlindjes së Roza Latit: Nga dhuratat deri tek… (FOTO+VIDEO)

Dalin pamjet nga festa e ÇMENDUR e ditëlindjes së Roza Latit: Nga dhuratat deri tek… (FOTO+VIDEO)

Përpara tre ditësh moderatorja e njohur Roza Lati festoi ditëlindjen e saj të 29. Ajo që në orët e para të mëngjesit të asaj dite publikoi në profilin e saj një video shumë sensuale, ku shfaqej e zhveshur e mbuluar me trëndafila të kuq.

Mirëpo në atë ditë moderatorja kishte mbledhur të gjithë miqtë e saj më të ngushtë dhe familjarët dhe kishte festuar deri në orët e para të mëngjesit.

Pamjet nga festa e saj e çmendur moderatorja ka vendosur që ti bëjë publike së fundmi. Në disa video dhe foto që Roza ka publikuar disa orë më parë në Instastory, shihet se në ditëlindjen e saj të 29 ajo e ka djegur me shoqërinë e saj.

Në pamjet e publikuara Roza shfaqet duke u argëtuar në maksimum aq sa askush nuk e ka pasur mendjen që të bëjë foto dhe video, prandaj siç ka treguar moderatorja filmimet nga ajo mbrëmje janë të pakta , për këtë arsye të gjitha videot që ka postuar ja kanë dërguar miqtë e saj.