A e hoqën Rudinën prej Sokol Ballës? Gazetarja befason me përgjigjen – AlpeGossip
A e hoqën Rudinën prej Sokol Ballës? Gazetarja befason me përgjigjen

A e hoqën Rudinën prej Sokol Ballës? Gazetarja befason me përgjigjen

Rudina Xhunga, e cila u largua nga ekrani i Vizion Plus pas ardhjes së Sokol Ballës, duke iu mbyllur dhe emisioni “Dritare”, ka treguar mbrëmjen e sotme shkakun e largimit.
E pyetur nga fëmijët në emisionin “Në kurthin e Piter Panit” të Alketa Vejsiut, Rudina tha se iku vetë dhe nuk e largoi njeri.

Ajo i tha djalit të vogël:

“Të dukem nga ato që e heqin unë ty? Ika vetë dhe ju këshilloj që asnjëherë mos të jeni të dorës së dytë. Mua asnjëherë nuk më ka pëlqyer të jem e dorës së dytë”.