“MBËRTHEU, SE MË PLASE”/ Enca i përgjigjet ndjekësit për foton provokuese – AlpeGossip
“MBËRTHEU, SE MË PLASE”/ Enca i përgjigjet ndjekësit për foton provokuese

“MBËRTHEU, SE MË PLASE”/ Enca i përgjigjet ndjekësit për foton provokuese

Enca Haxhia shpesh i provokon ndjekësit e saj me fotot e publikuara në rrjetet sociale dhe nga ana tjetër nuk ngurron që t’u përgjigjet atyre që e ngacmojnë,

Një prej ndjekësve i bëri një kërkesë këngëtares shqiptare në postimin e fundit të saj, ku Enca shfaqet e veshur me kostum sportiv të bardhë.

Por ajo preferoi që ta hapte zinxhirin e tutës për të treguar reçipetat dhe asetet.

Për këtë detaj, dikush i shkroi: “Mbërtheu moj, se më plase”, ndërsa Enca iu përgjigj: “Ç’kuptim ka pastaj?!”.

 

Komentuesi përfundon debatin me fjalinë: “Normal, sepse është e vetmja gjë që mund të shesësh”.

Pas kësaj ajo vendosi të mos i përgjigjej më, por të gjithë e morëm mesazhin!