DEKLARATA E FORTË/ Kompozitorja e njohur: Kam parë burra që masturbohen fort duke parë videoklipet me… – AlpeGossip
DEKLARATA E FORTË/ Kompozitorja e njohur: Kam parë burra që masturbohen fort duke parë videoklipet me…

DEKLARATA E FORTË/ Kompozitorja e njohur: Kam parë burra që masturbohen fort duke parë videoklipet me…

Kompozitorja e njohur Diana Ziu ishte e ftuar në emisionin “Ditë e Re” në RTV ku shprehu indinjatën dhe shqetësimin për atë që po ndodh me muzikën shqiptare me promovimin e muzikës tallava

“Është turp këngët që po promovohen në shumë televizione duke dhënë video klipe me këngëtarët e tallavasë dhe mënyrën që nxjerrin hiret. 

Unë kam qëndruar në shumë ambiente ku kemi shitur piktura kemi parë burra që masturbohen duke parë videoklipe të grave e burra të zhveshur që harxhojnë mbi 25 mijë euro për të bërë videoklip.

 Kjo është muzika shqiptare?! Këto këngëtarë të vipave që bëjnë show Vera mi sjell atje.”